راهنمای برگزینی ادکلن بهاری

انتخاب عطر و ادکلن به‌طورکامل وابستگی به سلیقهٔ افراد دارد. بعضی‌ها در تمام زندگی فقط از یک بو یا ادکلن استفاده می‌کنند و به نوعی این ادکلن امضای آنها شناخته می‌شود. اما دسته‌ای دیگر عاشق تنوع هستند و هر از گاهی ادکلن جدیدی را تجربه می‌کنند تا از رایحه‌های متفاوتی لذت ببرند. بااین‌حال، تفویض عطر مفت که بی آرامی شما را از دیگران شاخص کند و بی قراری رایحهٔ آن مورد علاقه‌تان باشد، کار ساده‌ای محو. برای یافتن ادکلن مناسب باید عوامل مختلفی را وارسی کنید. یکی از این عوامل و شاید مهم‌ترین آنها منفصل است. داخل فصل بهار، رایحه‌ای بهاری از خودتان ساطع کنید

فصل عامل مهمی در انتخاب ادکلن است و دلیل آن تأثیر دمای هوا کنار شدت نمره رایحه است. آب‌وهوای گرم رایحهٔ رایحه را سخت گیری می‌کند، درحالی‌که هوای سرد موجب می‌شود بعضی عطرها به‌خوبی منتشر نشوند. به‌همین‌دلیل هر عطری مفت فصل خاصی است. با توجه به اینکه درحال‌حاضر در خلع بهار هستیم، در این مطلب برایتان از ویژگی‌های ادکلن‌هایی گفته‌ایم که برای بهار مناسب‌ترند.

بهار فصل طراوت، پاکی، شادی و شکوفایی است. در بهار هوا به‌تدریج رو به گرما می‌رود و این امر در بهترشدن خلق‌وخوی شما تأثیر اضافی دارد. بنابراین بهتر است به‌دنبال ادکلن‌هایی باشید که رایحه و طعم آنها احساس تُردی، سبکی و تازگی را به شما بدهد. ادکلن‌های بهاری باید یادآور روزهای آفتابی، نسیم خنک دریا و پیاده‌روی در جنگل باشند. معمولا ادکلن‌های بهاری خانوادهٔ طعم جزیی سبز را تداعی می‌کنند. عطر تراب و گیاه

عطر گل‌ها نرم، رمانتیک و تا حدودی زنانه است. ادکلن‌هایی که در آنها از رایحهٔ گل‌ها استفاده شده باشد، برای بهار مناسب‌ترند و بیشتر تو ادکلن زنانه استفاده دارند. البته این بدان معنا نیست که درون ادکلن‌های مردانه از عطر گل‌ها استفاده نمی‌شود. به‌طورکلی فداکار از بهترین گیاهان برای ادکلن‌های بهاری نعناع، ریحان، بهار نارنج و نظایر آنها هستند. عطر چوب

بو چوب، یادآور نیستان و سرسبزی است. رایحهٔ کاج، سدر و صندل برای فصل بهار زیاد مفت است. این رایحه‌ها بیشتر مناسب ادکلن مردانه هستند، اما در ادکلن‌های زنانه هم به فقره می‌روند.

خلال خرید بو توجه داشته باشید که هر ادکلن از سه لایه بو تشکیل شده است. بخاطر خلع بهار نیکوترین خیساندن بوسیله این شکل است که رایحهٔ ابتدایی که فرّار است و زودتر از همه منتشر می‌شود، عطر گل‌های لطیف‌تر و خواه مرکبات باشد. سپس از آن رایحهٔ میانی است که بهتر است از رایحه‌های سنگین‌تر استفاده شود و رایحهٔ پایه (یعنی همان عطری که چند شایسته کردن پس از مصرف درک می‌کنید) بهتر است از ادویه‌جات و کوهمیز باشد. به‌عنوان مثال کاربرد از گل‌هایی مانند بنفشه و زنبق و مرکباتی مانند ترنج و لیمو برای رایحهٔ اولیه، قهوه و کارامل برای رایحهٔ میانی و ادویه‌جاتی مانند فلفل، وانیل، تخته سدر، امبروکسان و نظایر آنها بخاطر رایحهٔ پایه از محبوب‌ترین ترکیبات برای ادکلن‌های بهاری هستند.

در سورماتیک، رایحهٔ دل‌پسندتان را پیدا کنید

حقیقت دارد که هرگز نباید برای خرید ادکلن تند غرض بگیرید. ادکلنی که به خودتان می‌زنید فقط مختص خودتان محو و داخل عنصر قرار است رایحه‌ای ماندگار و عطری خوش از شما به جا بگذارد. ادکلن‌تان باید طوری باشد که غم خودتان از آن لذت ببرید و حزن برای اطرافیان‌تان منحصربه‌فرد به‌نظر برسید. بنابراین حسابی رسیدگی کنید و رایحهٔ مناسب خودتان را بشناسید.

یکی دیگر از نکات اساسی تو هنگام خرید ادکلن، فروش ادکلن اورجینال است. ادکلن‌های غیراصل به‌هیچ‌عنوان با ادکلن‌های اورجینال قابل‌مقایسه نیستند. بنابراین بهتر است ابد از فروشگاه‌های عفیف خرید کنید.

درون فروشگاه اینترنتی سورماتیک می‌توانید ادکلن موردعلاقه‌تان را به‌شکل آنلاین تدارک کنید. این فروشگاه عطر، ادکلن مردانه، ادکلن زنانه،اسپری بدن و هر رایحهٔ دیگری را که دوست داشته باشید با نیکوترین قیمت‌ها و تخفیفات مناسب ارائه می‌کند. علاوه‌براین، با بیع از سورماتیک می‌توانید از اصل‌بودن محصولات اطمینان داشته باشید و در هر کجای کشورمان که هستید، سفارش‌تان را داخل کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. با ورود به وب‌سایت سورماتیک می‌توانید از آخرین به‌روزرسانی‌ها درباره محصولات و مطالب مرتبط با عطر و ادکلن باخبر شوید. تیم پشتیبانی این وب‌سایت هموار پاسخگوی سؤالات شما خواهند وجود.