خطرات استفاده از ضد آفتاب غریزی بخاطر شما و کودکانتان

باSGHAROOOON الحاق فصل گرما جستجو برای محصولات ضدآفتاب و مراقبت از پوست بی قراری بیشتر می شود. در این میان تعدادی از سایت ها و شبکه های اجتماعی هم برای ساختن جذابیت و جذب بازدیدکننده بیشتر دستورالعمل هایی را برای تاسیس ضدآفتاب طبیعی در خانه منتشر می کنند خواه حتی بعضی از آنها این محصولات را می فروشند که مشتری های خودشان را هم دارند. اما آیا محصولات ضدآفتاب طبیعی واقعا برای حفظ کردن اشتی غشا ما نفوذ کردن ای دارند؟ آیا امکان پذیر است این محصولات عوارضی را برای مصونیت پوست و سلامت بدن ما به پشت داشته باشند؟ در امتداد این مطلب، این موضوع را به طور مفصل بررسی کرده ایم.

حتما بخوانید:۳ روش امتیاز عینک پلاریزه و ۷ عنصر مهم در خرید عینک آفتابیدرمان سرطان غشا و پاسخ به سؤالات رایج درمورد آنروش های مراقبت از غشا های مختلف و درمان مشکلات پوستی

یک مطالعهٔ متاخر نشان می دهد محصولات ضدآفتاب طبیعی مقدور است حتی عمر ما را تو معرض کار بزرگ فراغت دهند. دکتر لارا مک کینزی (Lara McKenzie) یکی از پژوهشگران مرکز تحقیقات و آسیب شناسی تو بیمارستان کودکان در امریکا اطلاع دادن کرد که تیم پژوهشی او دربارهٔ ضدآفتاب های خانگی تو پینترست تحقیقاتی ایفا داده اند.

پژوهشگران با مطالعه این کرم های ضدآفتاب خانگی تو پینترست متوجه شدند که تقریبا ۹۵ درصد از آنها ظاهرا تأثیرات بسیار مثبتی داشتند. اما واقعیت این است که حدود ۷۰ درصد از این دستورالعمل های ارائه شده به اندازهٔ کافی قادر به حفاظت از پوست بدن در مقابل پرتو فرابنفش نبودند.

داخل اعلامیه این کرم های ضدآفتاب می گویند که آنها از غشا ما و فرزندان مان حراست می کنند، اما در واقع آنها از ترکیباتی درست می شوند که نمی توانند از اشعه های خسران بار تلالو خور جلوگیری کنند.

پزشکانی که هر روز با تعداد اضافی از بیماران مشغول بوسیله ملانوما و سرطان پوست سروکار دارند، پیاده شدن این باورند که این دستورالعمل ها ارزش خطرکردن ندارند. خطرات استفاده از ضدآفتاب های خانگی

شاید بگویید دستورالعمل های بسیار یدکی در اینترنت هست که اثربخشی خاصی ندارند. حرف شما استوار است، اما به نشانی شهید نهایت خطری که روغن لب خواه درنگ کنندهٔ شوهردار مو که از مواد طبیعی تمهید شده چیست؟ این که مؤثر نباشد. اما ضدآفتابی که نتواند از شما دربرابر نور خورشید مراقبت کند، شما را به راحتی در معرض خطر انواع سرطان های مرگبار قرار می دهد.

در سایتی مشابه پینترست تعداد زیادی دستورالعمل با عنوان محصولات برازنده تمهید از مواد ارگانیک و طبیعی وجود دارد که می توان آنها را در منزل تدارک کرد. ولی این لزوما بدان معنا محو که هر چیزی که می توان آن را درون منزل و از مواد طبیعی تهیه کرد برای اشتی خودمان و کودکان مان خطری نداشته باشد.

خطری که در اینجا از آن گپ می کنیم، در خوش بینانه ترین حالت آفتاب سوختگی و داخل بدترین حالت احتمال ابتلا به سرطان پوست داخل آینده است. دکتر تانیا نینو فنی پوست از بیمارستانی در کالیفرنیا هم همین دیدگاه را درباره مشکلات تهیهٔ کرم ضدآفتاب خانگی از دستورالعمل های اینترنتی دارد. بغرنج کرم های ضدآفتاب طبیعی چیست؟

شاق کرم های ضدآفتاب طبیعی این است که نمی توان به استاندارد قدرت محصول نهایی بخاطر حراست از غشا در برابر تلالو خورشید اطمینان کرد. بذل های ضدآفتاب برومند موجود در بازار برای تعیین میزان جلوگیری از آفتاب سوختگی تحت آزمایش های متعددی قرار می گیرند. کرم های ضدآفتاب طبیعی ممکن است ادعا کنند که SPF مشخصی دارند، ولی بدون ایفا آزمایش های تعیین کننده چطور می توان SPF واقعی گیرایی را مدال داد؟

به مگر این مورد، مشکل دیگری هم بود دارد که بوسیله عناصر تشکیل دهنده این ضدآفتاب ها مربوط است.

تو تهیهٔ کرم های ضدآفتاب تجاری علاوه بر عناصر فعال، از ترکیباتی استفاده می کنند که به تثبیت کرم ضدآفتاب در طول زمان کمک می کند، کرم را به لباس یکنواخت روی غشا پخش می کند و به ما اطمینان می دهد که این موهبت ضدآفتاب در برابر نور فرابنفش در مدت زمان مشخصی دوام می آورد. دستیابی بوسیله این سطح از کیفیت در ترکیبات طبیعی واقعا برازنده تکیه حلق.

این موضوع تا اینکه در کرم های ضدآفتاب تهیه شده از روغن نارگیل نیز صدق می نرم. آفتاب سوختگی ریسک ابتلا به سرطان را اضافه می دهد

با اینکه نمی استعداد به صراحت آفتاب سوختگی را عامل موکد سرطان پوست دانست، اما مطالعات علامت می دهند که فقط پنج تاول شاگرد از آفتاب سوختگی داخل عهد طفولیت می تواند خطر ابتلا بوسیله ملانوما را تا ۸۰ درصد اضافه دهد. این خطر تا عاقبت عمر فرد را رها نخواهد کرد.

آفتاب سوختگی بی وسواس مخاطره ابتلا به عطارد غشا را افزایش می دهد. درون حقیقت، داشتن سابقهٔ آفتاب سوختگی از یکسره عوامل حقیقی خطر برای ابتلا بوسیله مرگبارترین سنخ سرطان پوست یعنی ملانوما است.

کارشناسان بر این باورند که بهینه راه پیشگیری از آفتاب سوختگی، استفاده از کرم های ضدآفتابی است که توسط سازمان خوردنی و دوا تأیید شده و درون بازار وجود دارد. استعمال از بذل های ضدآفتاب یومیه می تواند از آسیب به دی ان ای (DNA) سلول های غشا پیشگیری کند. کاهش آسیب دی ان ای، به نوبهٔ خود مخاطره بدخیم شدن سلول های پوستی خواه سلول های رنگدانه ساز و در نتیجه ابتلا به عطارد را کاهش می دهد. از نعمت های ضدآفتاب برومند کاربرد کنید

پژوهشگران تأکید می کنند که از کرم های ضدآفتاب موجود در بازار خریداری کنید و به تعاقب تهیهٔ کرم ضدآفتاب شوهردار نباشید. ولی اگر اولویت می دهید که اصلا از موهبت های ضدآفتاب استفاده نکنید، باید کاری کنید که بوسیله هیچ عنوان در معرض نور آفتاب قرار نگیرید (که کاری بسیار بغرنج است، زیرا پرتو فرابنفش نوع A A حتی از دریچه های بستهٔ هوا هم گذر می).

یواش البته این بدان معنا محو که حتما باید از نعمت های ضدآفتاب بسیار گران نرخ و برندهای زیاد بزرگ استفاده. کنید تا اینکه یک برند معمولی که داخل فروشگاه ها و داروخانه ها فروخته می شود، می تواند بسیار مفیدتر از موهبت های ضدآفتاب خانگی. باشد حتی معمولی ترین ضدآفتاب ها غم از ضوابط و استانداردهای مشخص برای آزمایش گذر کرده. اند اینکه آیا کرم های ضدآفتابی که به طور غریزی تهیه می شوند، واقعا به همان اندازه که ادعا می کنند مفید هستند و از غشا داخل مقابل نور خورشید مراقبت می کنند یا نه، هویدا. نیست توصیه های کنف درون هنگام قرارگرفتن درون معرض نور

خور بخاطر محافظت از پوست دربرابر پرتوهای UVA و UVB باید به مدت ۶ ماه خواه بیشتر از کرم های ضدآفتاب استفاده. کنیم موهبت های ضدآفتاب باید دارای ۳۰ SPF یا بالاتر از آن. باشند همهٔ صدآفتاب های غریزی که دکتر مک کینزی بررسی کرد، ادعا داشتند که دارای SPF بین ۲ تا ۵۰ هستند؛ ولی هیچ راهی برای امتیاز این موضوع با توجه به فهرست ترکیبات آنها بود. نداشت بهتر است از سنین پایین این عادت خوب را درون فرزندان مان ایجاد کنیم که به نعوظ با قاعده از ضدآفتاب استفاده کنند و کرم های قدیمی و تاریخ گذشته را دور. بیندازند پند های پزشکی در فضای

آنلاین منتقدان به لطافت از وب سایت پینترست بوسیله دلیل راه اندازی برنامه هایی که پند های پزشکی اثبات نشده و احتمالا غیرایمن بخاطر مخاطبان نمایش می دهد به سختی انتقاد. کردند پینترست تو ماه فوریه اعلام کرد که محدودیت هایی را بخاطر موضوعاتی مانند واکسن ها و سایر مطالب گزارش شده توسط کاربران اعمال کرده. است بااین حال تعداد بسیاری از مطالب مربوط بوسیله کرم های ضدآفتاب طبیعی همیشگی مانده.

اند اقداماتی که سایت پینترست درباره معارفه رسانی نادرست عمل داده است به این رخ: «است مواردی مانند تبلیغ درمان های بدلی برای بلای ناگهانی های لاعلاج خواه مزمن و توصیه هایی که در آنها ذهنیت کاربران را نسبت به واکسیناسیون متروک کرده باشد ممنوع. است بوسیله علت این ممنوعیت هیچگاه کس اجازه ندارد محتوای دارای وعظ های درمانی را ذخیره کند، زیرا ممکن است اثرات بلافاصله و زیان باری را روی سلامت مخاطبان سایت خواه اشتی عمومی داشته». باشد جمع

بندی استیناف های متاخر نشان می دهد دستورالعمل های طبیعی برای کرم های ضدآفتاب خانگی که تو پینترست به وفور یافت می شوند می توانند شما را در معرض سربزرگی آفتاب سوختگی و سرطان پوست قرار.

دهند کارشناسان استفاده از یک کرم ضدآفتاب تجاری موجود درون میدان و دارای تأییدیه FDA را برای پیشگیری از آسیب پوستی و کاهش ریسک ابتلا به سرطان پوست توصیه می. کنند حداقل SPF برای نعمت ضدآفتاب باید ۳۰. باشد استفاده با قاعده از ضدآفتاب باید قانون همیشگی مان. شود بهتر است استفاده نیکو از ضدآفتاب را به کودکان مان هم آموزش. دهیم هرگز نباید از کرم های ضدآفتاب منقضی شده کاربرد. کنیم در ادامه: بخوانید بهترین کرم ضد آفتاب مناسب برای شما

چیست؟ کتاب

&الکترونیکی;/lt&p; gt ارج نسخه انگلیسی در سایت آمازون ۱۱ دلار قالب فایل PDF تعداد صفحه ۲۴۷ سال انتشار ۱۳۹۸ ناشر TarcherPerigee تعداد فایل ۱ فایل PDFکتاب الکترونیکی

دلبستگی اگر می خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای مشارکت عاطفی، یا حتی خودتان را درون ارتباط واقف شوید، حتما این کتاب را.

بخوانید 25،000 تومان 19،500 تومان مشاهده تاریخچه &الکترونیکی;/lt&p;