کیانو ریوز ۵۴ ساله چطور انقدر جوان مانده است؟

شما بی آرامی قرین دیگران فکر می کنید کیانو ریوز پیر نمی شود؟ خب، این سیلان حقیقت ندارد. حداقل اگر سن وسال را محدود بوسیله عددی بدانیم که به انسان نسبت می دهند، او غم مثل هر شخص دیگری پیر می شود. کیانو ریوز، در دوم سپتامبر ۱۹۶۴ داخل بیروت لبنان (با اصالتی کانادایی-آمریکایی) تولد شد. با این اوصاف، ستارهٔ فیلم محبوب جان ویک، بوسیله طور غیرقابل باوری درحال حاضر داخل پنجاه وچهارمین سال زندگی خود قرار دارد. اما راز جوانی این ستارهٔ محبوب هالیوودی چیست؟ این مسئله تا حدی برای برخی نادیده است که بوسیله او ویژگی های ماورائی نسبت می دهند. تو ادامهٔ این مقاله با ما همراه باشید تا با رمز و راز کبیر ماندن کیانو ریوز در این سن آشنا شوید.

حتما بخوانید:راز جوان ماندن پوست صورت چیست؟حل جدول و سودوکو چطور و چقدر مغزتان را جوان زیرفون می کند؟علم هم می گوید اگر دلتان جوان باشد بیشتر عمر می کنید

کیانو ریوز توانسته است هنگام ۳۵ سال فعالیت حرفه ای تو عرصهٔ سینما، نمودار جذاب و نشاط جوانی را تو چهره ٔ خود حفظ کردن کند. این حکم به هیچ عنوان سهل نیست، به خصوص بخاطر کسی مثل او که بوسیله واسطهٔ معروفیت و محبوبیتش، شبانه روز در معرض توجه جمله قرار دارد. استرس ناشی از توجهی که نام بوسیله دنبال دارد، عدهٔ یدکی را از پا تو آورده است. چهرهٔ بانشاط و کبیر کیانو ریوز تا حدی برای مردم اعجاب انگیز است که شماره ای وب سایتی را با عنوان «keanuisimmortal» بوسیله این موضوع ویژه داده اند.

دستهٔ دیگری از مردم همچنین شایعاتی مشابه خون آشام وجود داشتن کیانو ریوز یا ارتباطش با موجودات غیرزمینی را منتشر کرده اند. با چنین فایده هایی از سوی مردم به دهش می توان پی سرما که معلوم کبیر او داخل این سن وسال تا چه حد عجیب و استثنایی است. کیانو ریوز، مرد فناناپذیر

با استناد به مطالب وب سایت یادشده و نظر بسیاری از طرفداران کیانو ریوز، او فناناپذیر است. اگر فناناپذیر نبود، چطور می توانست پس از این همه سال تلاش و فعالیت بی وقفه ظاهر کبیر و شادابش را حفظ کند؟ حال اگر از بازیگران ناچیز امر بود، می شد این مسئله را به سالیان استراحت و تفریح نسبت داد؛ اما او، که درطول سال ها فعالیت با کمتر لطفی هایی هم از سوی منتقدین روبه رو بوده است، از سال ۱۹۸۴ تقریبا به طور مداوم در حال حکم کردن بوده است. بوسیله اعتراف بهتر، کیانو ریوز از اولین کار خود تا به امروز، تنها پنج سال را بدون ایفای نقش درون فیلم های سینمایی یا تلویزیونی ظهر عادت گذاشته است: ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۴، ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱. با این وجود، طی این سال ها هم تو صبر مطلق نبوده است و در رویدادهای هالیوودی شرکت کرده است. طرفداران کیانو ریوز پیاده شدن این باورند که او بسیار از سی سال فعالیت بی وقفه داشته است و بخاطر اثبات گفته هایشان مدارکی هم نمایش می کنند.

در وب سایت عجیب، خنده دار و درعین حال، تفکربرانگیزی که معرفی کردن کردیم، تصاویر معروف کیانو ریوز در فیلم ماتریکس برگزینی شده و با تصاویر کنونی او مقایسه شده اند. با وجود اینکه تصاویر قدیمی تیز بیش از یک دهه قدمت دارند، تغییر چندانی تو فاش او مشاهده نمی شود. او هر چه بیشتر پا بوسیله سن می گذارد، ظاهر بهتری برملا می کند؛ تو کنار این مقایسه ها، چهرهٔ کیانو ریوز با دو شخصیت تاریخی حزن مقایسه می شود که شباهت قابل توجهی با او دارند: شارلمانی، رهبر فرانک ها در قرن نهم میلادی و پُل مونه (شهرت دیگر او ژان-پُل سالی است)، بازیگر فرانسوی قرون نوزدهم و بیستم. داخل این وب سایت، حتی به جملاتی برمی خوریم که از تعبیر خود کیانو ریوز نشانی شده اند و به عنوان تماشاگر غیرقابل حاشا فناناپذیری او کاربرد می شوند؛ جملاتی قرین بوسیله این: «پول آخرین چیزی است که تامل مرا به خود مشغول می کند. با سرمایه ای که تا به امروز جمع کرده ام، می توانم چند قرن آینده را طریق کنم.» رسا خودِ کیانو ریوز هم به فناناپذیری خود خاطرجمعی دارد.

اگر نفوذ کردن های طرفداران و رویکرد مبالغه آمیز آنها را کنار بگذاریم (سرآخر، کدام انسانی را سراغ دارید که اجل سراغش نیامده باشد؟)، باز هم نمی توانیم رویکرد ارزان و سالمی را که این ستاره محبوب پیش محزون است انکار کنیم. بیایید با نگاهی دقیق نمدار و علمی تر راز جوانی کیانو ریوز درون این سن وسال را وارسی کنیم. رژیم غذایی کیانو ریوز

شاید فکر کنید کیانو ریوز با نوعی رژیم غذایی جادویی ظاهر حسادت برانگیزش را حفظ کرده است. اما این طور محو. او پیرو چند قانون ساده است: اولین روال این است که او، گاه بوسیله گاه از استعمال نوشیدنی های الکلی پارسایی می کند؛ این ستارهٔ یار داشتنی دنیای هالیوود، رژیم غذایی سالمی را دنبال می نرم که متشکل از مرغ، برنج، پاستا و انواع سبزیجات است. علاوه بر کیفیت مواد غذایی، معادل همچنین برای او حائز اهمیت است. او کاربرد وعده های کوچک تر غذایی را به پرخوری رجحان می دهد.

او با توجه به دستاوردهای بینش تغذیه، با مداقه متناسب پروا ای مواد غذایی مصرفی خود را انتخاب می درنگ و به این صورت، پروتئین، کربوهیدرات و روغن را بوسیله قیافه متعادل و با اندازهٔ ایده آل جذب می کند. کیانو ریوز، با افزایش دفعات مصرف وعده های غذایی کوچک درطول روز، اجازه نمی دهد گرسنگی به خشکی امدن او غلبه کند و به این شکل، مجبور به کاربرد خوراکی های مضر شود. دانش متناسب توجه او درخصوص علم تغذیه کمک زیادی به برگزینی رژیم غذایی ایده آلش می کند. راز خوش اندامی کیانو ریوز چیست؟

تغذیهٔ سالم، تنها دلیل دلربایی کیانو ریوز محو. علاوه به خشکی امدن این، او تقلا می کند که درون عمر روزمره اش تا کمیت امکان کوشا بماند. هاکی روی یخ و بسکتبال دو ورزش موردعلاقهٔ او هستند. او در وزنه برداری بی آرامی دست افزار های اضافی بخاطر گزارش دادن دارد. با وجود اینکه کیانو ریوز امید چندانی به علنی کردن رازهای مرتبط با مسئله روزمرهٔ ورزش خود ندارد، اذعان داشته است که ملاک برگزینی فعالیت هایش نقش هایی است که برای آنها انتخاب می شود. بوسیله عنوان مثال، او برای ورزش درون نقش «نئو» تو «ماتریکس» کنگ فو یاد گرفت. کیانو ریوز چطور برای بازی تو ماتریکس آماده شد؟

کیانو ریوز برای بازی تو ماتریکس کنگ فو را درون معادل استادی یاد نگرفت، اما به اندازه ای وقت و انرژی صرف آن کرد تا بتواند حرکاتش را در چیز پهن های اکشن تا پیمانه امکان چشم نواز و طبیعی جلوه دهد. تو فیلم های اکشن، دست هایی که بازیگران به یکدیگر می زنند، بوسیله سادگی با استفاده از جلوه های سینمایی تصویربرداری می شوند و احتیاج بوسیله احاطه چندانی ندارند. اما نقش کیانو ریوز در آن فیلم بخشی متفاوت بود و مجبور حیات بخاطر از پا درآوردن دشمنانش کمی مهارت به خرج دهد. به علاوه او بوسیله توصیهٔ دو نقشه کش صحنه های رزم فیلم، چاد استاهلسکی و دیوید لیچ، فتنه های وزنه برداری و بکس را همچنین ایفا عدل تا سکانس های اکشن تا حد امکان تأثیرگذار از آب درآیند. بوسیله طور کلی بازی در نقش این برنده بازی دنیای ماتریکس به هیچگاه عنوان کار ساده ای نبود و کیانو ریوز، برای ایفای موفق نقش خویشتن موظف بود به سطح برازنده ملاحظه ای از استقامت و توان بدنی دست ظاهر کند. روند آماده سازی کیانو ریوز برای بازی در قسمت دوم جان ویک

این ستارهٔ فیلم های اکشن، برای ایفای مجدد نقش آدمکش حرفه ای، درون سرنوشت دوم جان ویک ، تمرین های زیادی برای کار با جنگ افزار ایفا داد. موقعیت بدنی او درهنگام تیراندازی با اسلحه، یکی از مسائل حائز ابهت بود و برای ایفای هرچه طبیعی تر نقش کمک زیادی بوسیله او کرد. محک ها و اصول تغذیه ای او برای بازی در قسمت دوم فیلم، شدیدتر و سختگیرانه تر بودند. بوسیله گفتهٔ او، اگر بازی در سرنوشت اول فیلم را مانند اخذ کمربند مشکی بدانیم، بازی در قسمت دوم چسبیدگی به سطح سوم از کمربند مشکی بود. کیانو ریوز این وهله به جای کنگ فو، به سراغ جودو رفت و کوچکتر نظر مبارز سابق ورزش ام ام ای، اریک براون، مسابقه های مرتبط را ارتکاب داد.

شاید بتوان گفت کیانو ریوز این تعهد و تلاش بی وقفه در مسئله آماده سازی بخاطر نقش های مختلف را مدیون بازی تو فیلم «نقطهٔ شکست ۱۹۹۱» است. او داخل این فیلم برای بدوی بار با مربی ورزشی خود، بانو دنیز اسنایدر آشنا شد؛ این آشنایی به مدت ۲۵ سال تداوم پیدا کرد. او از مربی خود معلومات ارزشمندی را دربارهٔ فیلم های اکشن و هیجان انگیز آموخت و همین مسئله، یکی از علل اصلی موفقیت مداوم او داخل پروژه های سینمایی آینده اش حیات.

به گفتهٔ کیانو ریوز، یکی از دلایل اصلی سلامتی و شادابی اش در این سن وسال، رژیم غذایی کم چرب و کم سدیم است. او پیش از اجرای صحنه های درگیری، از خوردن خوراکی هایی که روغن یا سدیم زیادی دارند پرهیز می کند. بوسیله عنوان مثال، غذای ایده آل کیانو ریوز، قبل از عدول کردن جلوی دوربین، یک وعدهٔ کامل استیک بدون چربی است. در ادامه بخوانید: ۳۰ طرز کار که قبل از ۳۰ سالگی باید انجام قسط

کتاب الکترونیکی

قیمت نسخه انگلیسی داخل سایت آمازون ۱۱ دلار قالب فایل PDF تعداد صفحه ۲۴۷ سال ترویج ۱۳۹۸ ناشر TarcherPerigee تعداد فایل ۱ فایل PDFکتاب الکترونیکی دلبستگی

اگر می خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک عاطفی، یا حتی خودتان را در ربط متوجه شوید، حتما این تاریخچه را بخوانید.

25،000 تومان 19،500 تومان مشاهده کتاب الکترونیکی