۴ تمرین شوهردار برای جلوگیری از پیر شدن پوست رخ

ASGHARبازیOOON منظم تأثیر شگرفی بر بدن ما دارد. بازی صورت یکی از بهترین راه ها برای کبیر و سخت نگه داشتن پوست صورت است. درحالی که بسیاری از ما از این گوهر آگاهیم، کمتر کسی به ورزش صورت بزرگی می دهد! در این یادداشت ۴ تمرین مؤثر برای صورت به شما شناساندن می کنیم که پیری و تواضع پوست صورت را بوسیله تأخیر می اندازد. «نیکولا جاس» (NICHOLA JOSS) ممیز مطرح زیبایی است که افراد تراز اول جهان را در ماخذ های انواع از آستان درون تشریفات اسکار خمود تا مجمع های عکس برداری بخاطر مجلات، آماده می نرم. او ۴ تمرین روزمره برای حفظ شادابی و استواری پوست صورت دارد که درون ادامه با آنها آشنا می شوید.

حتما بخوانید:فواید ماساژ پا و ۱۲ تکنیک مؤثر برای اجرا آنماساژ ریلکسی با ۵ روش سهل اما اعجاز آساآموزش ماساژ کف دست بوسیله راه بی عیب و اصولی ۱. طول چشم

استوار قرین تمریناتی که برای بدن اجرا می دهیم، این تمرین غم با تکرار به نتیجه می رسد. هدف تدریس ماهیچه های عارض نیست، بلکه می خواهیم با بخشی کشش ماهیچه های صورت را مختار و تنش را از آنها دور کنیم. در این تمرین با تحریک نقاط فشار، سیلان خون افزایش می یابد و مواد مغذی بیشتری به پوست صورت می رسد. این از هر جهت برای پوست عارض سودمند است. «نیکولا» که با افراد بسیاری از جمله «گوئینت پالترو» و «مگان مارکل» حکم کرده است، توصیه می کند این حرکت سهل را هر صبح اجرا دهید:

با انگشتان رمز تان روی ابروها را بپوشانید. ابروها را بالا ببرید و هم زمان چشم ها را ببندید و جمع کنید. آهسته تا ۳ بشمارید و پس ازآن چشم ها و ابروها را رها کنید.

این تمرین بوسیله طراوت پلک ها و درمان پف زیر چشم کمک می نرم. ۲. قوام دهندهٔ قیافه

این حرکت، بوسیله خاص در میان بازیگرها، بسیار پرطرفدار است از طرف تقریبا همهٔ ماهیچه های صورت را درگیر می کند. شروع ماهیچه های صورت را رها کنید. پس ازآن به آرامی و با صدای بلند این حروف را تلفظ کنید: A، E، I، O O و. U نکته این است که برای تلفظ حروف، بهتر است دندان تان را بوسیله تمامی باز کنید و تا جایی که می شود ماهیچه ها را بازداشت. کنید اگر به اندازهٔ کافی روی هر حرف تأکید کنید، مسبوق می شوید که همهٔ ماهیچه هایتان از سینه تا گونه ها به امر پژمرده می.

شوند بخاطر تأثیر بهتر این حرکت را همراه با ماساژ صورت ارتکاب. دهید اول ماهیچه ها را با ماساژ دادن همراه با چربی گرم کنید، بعد حرکت را انجام. دهید یگانگی این دو با یکدیگر، تنش را از عضله ها می زداید و آنها را باقوام نمدار و سفت نم می. کند. ۳ تقویت نقاط مشکل

ساز معمولا مدخل پایینی صورت زودتر از دیگر ار قسمت ها دستخوش فروتنی و افلیج شدگی می. شود این تمرین به استقامت این بسرنوشت شوم دچار کردن از صورت کمک می:

یواش با بند انگشتان اشاره و (میانی همراه با روغن ماساژ کم ارزش که به لیز خوردن انگشتان روی پوست کمک) نرم خط آرواره را از سیاق ها بوسیله سمت گوش ها مالش. دهید نخست بند انگشتان را داخل گوشهٔ آرواره قرار. دهید سپس غشا را بوسیله بلندی و به سمت گوش ها. بکشید این حرکت با تکرار به کشیده شدن پوست به جانب بالا کمک می.

کند اینک بوسیله آرامی آروارهٔ پایینی را ول. کنید با این کار به عضله های زیر عظم وضع دسترسی خواهید. داشت آرنج ها را روی میزی قرار دهید و بخش فوقانی استخوان گونه ها را بوسیله دست ها تکیه گاه. دهید سنگینی سر را روی دست ها بیندازید و بگذارید سرتان آرام. بگیرد آرواره را همچنان باز و رها نگه. دارید برای ۱۰ ثانیه یا بیشتر این حالت را حفظ و سپس حرکت را تکرار. کنید این حرکت در طول ماهیچه های نحو ها مؤثر. است. ۴ طول

یوگا ماهیچه های والا فشار امکان پذیر است به افتادگی صورت و امانت شدن منافذ منجر. شوند برای طول و آرامش عضله های رخ که از پرکاربردترین ماهیچه های بدن «هستند،» جاس تمرینی شگفت انگیز اما میسر دارد؛ طول:

یوگا انگشتان رمز را در دندان فرو (کنید بهتر است دست تان تمیز!). باشد انگشتان را روی لپ ها حرکت دهید تا بوسیله جایی برسید که کام و گونه ها به حزن متصل می. شوند حالا با ضیق انگشتان را به پایین و به جانب آروارهٔ پایینی. بچرخانید این کار باعث طول و رفع تنش تو ماهیچه های خستهٔ صورت می.

شود فکرش را که بکنید، بازی صورت به راستی زحمت چندانی. ندارد دم زیادی هم نمی. گیرد پس، از این مانور های ساده بی خبر. نشوید آیا شما تابه حال تمرین ها و حرکات ورزشی را بخاطر رخ امتحان کرده اید؟ خوب است تجربه تان را با دیگران در میان. بگذارید داخل دنباله: بخوانید ماساژ سر با چربی اسانسی و عاری روغن؛ توضیح کامل و کود به

بار کتاب

&الکترونیکی;/lt&p; gt قیمت نسخه انگلیسی درون سایت آمازون ۱۱ دلار قالب فایل PDF تعداد صفحه ۲۴۷ سال پراکندن ۱۳۹۸ ناشر TarcherPerigee تعداد فایل ۱ فایل PDFکتاب الکترونیکی

دلبستگی اگر می خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک عاطفی، یا تا اینکه خودتان را داخل وفاق مسبوق شوید، حتما این کتاب را.

بخوانید 25،000 تومان 19،500 تومان مشاهده کتاب &الکترونیکی;/lt&p;