خواص آب پیاز برای مو؛ آب پیاز چگونه بوسیله رشد مو کمک می کند؟

پیاز معمولا یکی از حقیقی ترین مواد خوراکی داخل آشپزخانه به شمار می آید. پیاز می تواند مصرف ای فراتر از طعم دهی به غذاهای ما داشته باشد. ممکن است تعجب کنید، اما پیاز می تواند راه حلی بخاطر جبران ریزش مو باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر از خواص آب پیاز برای مو بدانید.

حتما بخوانید:مراقبت از مو با ۶ نصیحت ای که درخششی خاص به ظاهرتان می بخشدآبرسانی به مو با ۲۸ روشی که باعث درخشش موهایتان می شودبوتاکس تاک چیست؛ نحوه اجرا و عوارض آن برای موها

مقابل مطالعاتی که درون آکادمی پوست آمریکا رخساره گرفته، مشخص شد که حدود ۸۰ میلیون زن و مرد تو آمریکا مقداری زکام مو داشته اند.

واقعی ترین دلیل کمتر پشتی یا ریزش تاک موضوع وراثت است که با نام «ریزش موی آندروژنیک» ( androgenetic alopecia ) شناخته می شود. گاهی استفاده فداکار داروها و یا تغییرات هورمونی همچنین باعث به وجود آمدن این قضیه می شود.

یکی از راهکارهای شوهردار برای محلول این مشکل، که احتمالا بسیاری از مردم دربارهٔ آن نشنیده اند، استفاده از خواص آب پیاز برای تاک است.

خواص آب پیاز بوسیله قیافه مختصر درون مافوق آمده است: پیاز دارای بسیاری از مواد معدنی است که خواص مفیدی بخاطر مو دارد. کسانی که به پیاز حس دارند، نباید از آب پیاز برای مو استفاده کنند. چنانچه حوصله بوی پیاز سخت است، افزودن مقداری آبِ پرتقال یا گلاب بوی بد آن را کم می کند. هرچند محبوبیت این روش رو به افزودن است، هنوز به تحقیقات بیشتری دربارهٔ خواص آب پیاز برای مو نیاز است. آیا این فرمان خراج ای دارد؟

محققان هنوز بوسیله طور جدی بوسیله نتیجه ای مبنی بر خواص آب پیاز بخاطر مو دست نیافته اند.

درون تحقیق محدودی که نتایج آن تو مجلهٔ غشا منتشر شد، مشخص شد که مالیدن آب پیاز روی سر، در فداکار افراد منجر بوسیله نمو مجدد مو شده است.

این آزمایش را روی افرادی با طاسی منطقه ای (که تک ناراحت کننده ای ازاله) ادا دادند. محققان دریافتند که پس از دو هفته استفاده از آب پیاز، به صورت دو مرحله در روز، موها اول به رشد مجدد می کنند. تقریبا ۷۴٪ از همدستی کننده ها پس از ۴ هفته و ۸۷٪ از آنها پس از گذشت ۶ هفته، موهایشان مکرر رشد کرد. شرکت کننده ها، حزن خانم و هم آقا، بودند که نمایان شد، رشد دوبارهٔ موها در مردها بیشتر از خانم ها بوده است.

هرچند نتایج مثبتی دربارهٔ خواص آب پیاز برای تاک در این آزمایش مشخص شد، عزب ۳۸ نفر در این آزمایش همدستی داشتند. پیاز چگونه به نمو تاک کمک می کند؟

مواد مغذی موجود در پیاز که بوسیله صورت موضعی روی غشا ضابطه مالیده شود، باعث تغذیهٔ فولیکول های تاک می شود. فولیکول های مو باعث پرپشتی، درخشندگی و افزایش استواری مو خواهد شد. نیز این مواد مغذی به کاهش شکنندگی و زکام مو معاون می کنند. در کنار نرم کردن مو، از دیگر خواص آب پیاز برای مو می توان به افزایش رشد موهای متاخر در فدایی آدم اشاره کرد.

دلیلی که آب پیاز به تکثیر سلامت موها کمک می نرم از این صبر است: گوگرد خوراکی

یکی از نظری ها دربارهٔ خواص آب پیاز برای تاک و نمو مکرر آن، به وجود گوگرد خوراکی در پیاز برمی گردد.

گوگرد یکی از رایج ترین مواد معدنی موجود در بدن است. بدن برای تولید کافی آنزیم ها و پروتئین ها بوسیله گوگرد نیاز دارد. گوگرد در کراتین که ساختار اصلی تاک را تشکیل می دهد نیز حیات دارد. گوگرد موجود در پیاز با رساندن مادهٔ مقوی موردنیاز برای نمو مو، به این امر کمک می کند. همچنین گوگرد می تواند سرعت رشد مو را افزودن دهد. نفوذ کردن ضدمیکروبی

پیاز واکنش ضدمیکروبی دارد که به مبارزه میوه عفونت ها و آلودگی های پوست سر کمک می درنگ. در برخی موارد، عفونت غشا شیوه می تواند باعث زکام مو شود. غشا قانون سالم، فولیکول های قوی رطوبت همچنین خواهد داشت. آنتی اکسیدان ها

پیاز دارای آنتی اکسیدان هایی مثل زردینه است. این عقیده بود دارد که آنتی اکسیدان ها با مبارزه علیه بنیادی های آزاد، از بدن مراقبت می کنند. بنیانی های آزاد با فرایند افزایش سن تو ربط هستند. بخاطر مثال، رادیکال های آزاد انگیزه از بین رفتن فولیکول های تاک می شود که بوسیله زکام و ناچیز پشت شدن موها منجر خواهد شد.

مقابله خواه کاهش اساسی های آزاد، آسیب های فولیکول های تاک را نیز کاهش خواهد رحم. روش استفاده

کسانی که می خواهند از خواص آب پیاز بخاطر مو یکروز مند شوند، با انجام چند کار میسر می توانند به نتایج مثبتی برسند. برای تهیهٔ آب پیاز، این مراحل را انجام دهید: چهار پیاز متوسط را پوست بگیرید و آنها را به لقمه های کوچک شاخه کنید. با تنگ کردن اعطا کردن پیازها یا کاربرد از آب میوه گیری، آب پیاز را خارج کنید. گزینهٔ دیگر کاربرد از مخلوط کن و تبدیل پیازها به پوره است. پورهٔ پیاز را در یک دستمال کم قیمت (بقچه تهیهٔ پنیر یا ماست چکیده) بریزید و آب آن را با تنگ کردن دست خارج کنید. آب پیاز را به غشا ضابطه و ریشهٔ موها بمالید.

با اضافه کردن چند جرعه چربی معطر، می توان بوی سریع آب پیاز را کاهش قسط. چربی نعناع فلفلی، اسطوخودوس و رزماری برای این کار مناسب خواهند حیات.

در حال حاضر، محصولات زیادی (مثل شامپوها) که در ترکیبات پایگاه آب پیاز بود داشته باشد، در بازار وجود ندارد. عوارض جانبی

هرچند که پیاز بوسیله رخساره خوراکی مصرف نمی شود، امکان پذیر است تماس آن با پوست برای کسانی که آلرژی دارند، مشکلاتی بوسیله وجود آورد. آب پیاز می تواند در برخی افراد که حس خاصی ندارند نیز موجب تحریک، قرمزی و خارش غشا شود.

برای اطمینان از نداشتن آلرژی و تحریکات پوستی، بهتر است مقداری آب پیاز را روی نقطه ای از پوست بمالید. بهتر است مقداری آب پیاز را روی حفرهٔ آرنج یا تعاقب گوش تان بمالید و چند دقیقه قرار کنید. اگر دچار تحریک پوستی شدید، بهتر است آب پیاز را روی غشا سر نمالید.

فراموش نکنید که مراقب ریختن آب پیاز تو چشم هایتان باشید. اگر آب پیاز به چشم هایتان بریزد، باعث سوز و قرمزی چشم هایتان می شود. اگر این اتفاق افتاد، فورا چشم ها را با آب سرد بشویید.

هرچند مالیات جانبی خطرآفرینی وجود ندارد، اما بوی آب پیاز می تواند زیاد جدی باشد. ممکن است برخی افراد بوسیله دلیل بوی پیاز، از ادامهٔ درمان و بهره بازی کردن از خواص آب پیاز برای تاک خودداری کنند؛ چراکه برای تأثیر بیشتر، بهتر است این فرمان را هر روز اعاده کنید. سخن پایانی

خواص آب پیاز برای مو در فداکار افراد مؤثر بوده و بوسیله نمو مجدد و حالت دهی موها کمک کرده است. همچنین، استفاده از آب پیاز فورا منجر به رشد موها نخواهد شد. بخاطر رسیدن به نتیجهٔ دلخواه، باید با پشتکار بسی و خلال چند هفته، بهره دوبار آب پیاز را به غشا طریق بمالید.

تحقیقات داخل این اساس اندک است، بنابراین هنوز نتیجهٔ قطعی داخل وفاق با خواص آب پیاز برای مو و ادامهٔ نمو موها پس از اسکان درمان، وجود ندارد.

سخن پایانی این است که استفاده از آب پیاز، درمانی معجزه گر برای ریزش مو محسوب نمی شود. با بود این، استفاده از خواص آب پیاز برای مو تو اکثر مردم که به پیاز حساسیت نداشته اند، بی خطر بوده است. مالیات جانبی این اسلوب درمانی نیز بیش کم است. تهیهٔ آب پیاز و استفاده از آن روی پوست سر، کار باطراوت و نفس گیری نخواهد وجود. حتی چنانچه استفاده از آب پیاز منجر به داشتن موهایی پرپشت نشود، آسیبی همچنین به موها وارد نخواهد شد.

کسانی که دچار ریزش مو هستند، می توانند با استفاده از خواص آب پیاز برای مو، یک روش درمان طبیعی را انتخاب کنند که نرخ امتحان کردن دارد. درون ادامه بخوانید: چرا نباید با موهای خیس بخوابیم؟

کتاب الکترونیکی

قیمت نسخه انگلیسی درون سایت آمازون ۱۱ دلار قالب فایل PDF تعداد صفحه ۲۴۷ سال سرایت ۱۳۹۸ ناشر TarcherPerigee تعداد فایل ۱ فایل PDFکتاب الکترونیکی فرع

اگر می خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای شریک شدن عاطفی، خواه حتی خودتان را در وابستگی واقف شوید، حتما این تاریخچه را بخوانید.

25،000 تومان 19،500 تومان مشاهده کتاب الکترونیکی