راهنمای تفویض ادکلن بهاری

گزینش عطر و ادکلن به طورکامل وفاق بوسیله سلیقهٔ افراد دارد. بعضی ها در تمام عمر فقط از یک بو یا ادکلن استفاده می کنند و به نوعی این ادکلن امضای آنها شناخته می شود. اما گروه ای دیگر خواستار تنوع هستند و هر از گاهی ادکلن جدیدی را امتحان می کنند تا از بو های متفاوتی کیف ببرند. بااین حال، گزینش رایحه مناسب که اندوه شما را از دیگران متمایز درنگ و بی قراری رایحهٔ آن تک تعلق تان باشد، فرمان ساده ای نیست. بخاطر کشف کردن ادکلن مفت باید عوامل مختلفی را بررسی کنید. یکی از این عوامل و شاید اساسی ترین آنها مفارقت است. در مفارقت بهار، بو ای بهاری از خودتان ساطع کنید

فصل عامل مهمی در انتخاب ادکلن است و دلیل آن تأثیر دمای فضا بر شدت نمره عطر است. آب وهوای گرم رایحهٔ بو را تشدید می کند، درحالی که هوای سرد سبب می شود بعضی عطرها به خوبی منتشر نشوند. به همین دلیل هر عطری کم قیمت خلع خاصی است. با توجه به اینکه درحال مجهز در عزل بهار هستیم، داخل این یادداشت برایتان از فردی های ادکلن هایی گفته ایم که برای بهار مناسب ترند.

بهار فصل طراوت، پاکی، شادمانی و شکوفایی است. در خزنده هوا به تدریج رو به گرما می رود و این امر در بهترشدن خلق وخوی شما تأثیر یدکی دارد. بنابراین بهتر است به پشت ادکلن هایی باشید که عطر و مزه آنها احساس تُردی، سبکی و تازگی را به شما بدهد. ادکلن های بهاری باید یادآور روزهای آفتابی، نسیم خنک غرق کردن و پیاده روی درون بیشه باشند. معمولا ادکلن های بهاری خانوادهٔ رنگ سبز را تداعی می کنند. رایحه گل و گیاه

عطر گل ها نرم، رمانتیک و تا حدودی زنانه است. ادکلن هایی که در آنها از رایحهٔ تراب ها استفاده شده باشد، برای خزنده مناسب ترند و بیشتر داخل ادکلن زنانه کاربرد دارند. البته این بدان معنا نیست که در ادکلن های مردانه از رایحه گل ها کاربرد نمی شود. بوسیله طورکلی فدایی از بهینه گیاهان برای ادکلن های بهاری نعناع، ریحان، بهار نارنج و نظایر آنها هستند. رایحه کوهمیز

عطر چوب، یادآور جنگل و سرسبزی است. رایحهٔ کاج، سدر و صندل برای فصل خزنده بسیار مفت است. این رایحه ها بیشتر مناسب ادکلن مردانه هستند، اما تو ادکلن های زنانه تیمار بوسیله کار می جریان.

هنگام بیع عطر توجه داشته باشید که هر ادکلن از سه لایه عطر تشکیل شده است. برای خلع بهار بهترین خیساندن به این لباس است که رایحهٔ اولیه که فرّار است و زودتر از همه منتشر می شود، عطر گل های زیبا تر و خواه مرکبات باشد. بعد از آن رایحهٔ میانی است که بهتر است از رایحه های وزین تر استفاده شود و رایحهٔ محور (یعنی همان عطری که چند ساعت پس از مصرف حس می کنید) بهتر است از ادویه جات و لوح باشد. بوسیله نشانی مثال مصرف از گل هایی مانند بنفشه و زنبق و مرکباتی شبیه ترنج و نارنگی برای رایحهٔ اولیه، قهوه و کارامل برای رایحهٔ میانی و ادویه جاتی مانند فلفل، وانیل، چوب سدر، امبروکسان و نظایر آنها برای رایحهٔ پایه از محبوب ترین ترکیبات برای ادکلن های بهاری هستند.

تو سورماتیک، رایحهٔ بیرونی پسندتان را ظاهر کنید

نسب دارد که هرگز نباید برای خرید ادکلن سریع تصمیم بگیرید. ادکلنی که بوسیله خودتان می زنید فقط مختص خودتان نیست و در اصل قرار است رایحه ای ماندگار و عطری دلگشا از شما به مکان بگذارد. ادکلن تان باید طوری باشد که غم خودتان از آن کیف ببرید و اندوه بخاطر اطرافیان تان منحصربه فرد به نظر برسید. بنابراین حسابی رسیدگی کنید و رایحهٔ مناسب خودتان را بشناسید.

یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید ادکلن، خرید ادکلن اورجینال است. ادکلن های غیراصل به هیچ عنوان با ادکلن های اورجینال برازنده مقایسه نیستند. بنابراین بهتر است همیشه از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

داخل فروشگاه اینترنتی سورماتیک می توانید ادکلن موردعلاقه تان را به لباس آنلاین تهیه کنید. این فروشگاه عطر، ادکلن مردانه، ادکلن زنانه،اسپری بدن و هر رایحهٔ دیگری را که مانوس داشته باشید با بهترین ارج ها و تخفیفات مفت نمایش می یواش. علاوه براین، با بیع از سورماتیک می توانید از اصل بودن محصولات اطمینان داشته باشید و تو هر کجای کشورمان که هستید، سفارش تان را در کوتاه ترین زمان امکان پذیر تحویل بگیرید. با ورود بوسیله وب سایت سورماتیک می توانید از آخرین به روزرسانی ها درباره محصولات و مطالب مرتبط با عطر و ادکلن باخبر شوید. آویشن پشتیبانی این وب سایت هموار پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.