شهاب مظفری هم کنسرت آنلاین برگزار می کند

بوسیله گزارش ایسنا، شهاب مظفری که تیتراژ  سریال «ستایش» را حزن خوانده است، در ابتدایی قسمت از برنامه سال تحویل ۹۹ «فرمول یک» به میزبانی علی ضیاء با اقرار این که سال ها موسیقی کار کرده ولی صدایش شنیده نمی شده است، گفت: ورزش حرفه ای غم انجام می دادم ولی آن را ناچیز کردم، زیرا که با خوانندگی نمی شد آن را ادامه داد.

او داخل ادامه درباره ماجرای دفاعش از خوانندگی بازیگرها و حسود خواندن کسانی که با این موضوع مخالف هستند، اعتراف کرد: چه اشکالی دارد؟ هر کسی هر استعدادی دارد می تواند آن را دنبال نرم و چنانچه جواب ندهد مردم دنبالش نمی کنند. از گلزار و همه دفاع می کنم.

این خواننده درباره دلیل فرع مند شدن آدم بوسیله صدای خش دار اظهار کرد: از مردم بپرسید چرا صدای خش دار دوست دارند؟ کشوری هستیم که سلایق مان یک دفعه با هم مبادله می شود و هیچ جای دنیا این گونه محو.

مظفری تو پاسخ بوسیله این سوال که چه کسی را پدیده موسیقی سال ۹۸ می داند، گفت: امسال کسی را نداشتیم جز مهراد جم.

او داغ ترین آهنگ خودش را تو سال ۹۸ تیتراژ «مدح» عنوان کرد و درباره داغ ترین آهنگ سال ۹۸ هم گفت: از بین آهنگ های تولیدشده چیزی بوسیله ذهنم نمی رسد.

این خواننده درباره قضیه کنسرت گذاشتن خنیاگر ها تو لایو اینستاگرام گفت: هنوز این امر را نکرده ام، ولی انجام می دهم.

او نیز کنسرت بازترین خنیاگر های ایران را آرش و مسیح دانست و سه رامشگر دوست داشتنی اش را اینطور معرفی کردن کرد: آرش و مسیح، علی یاسینی و بهنام بانی. من بی حد با کسی تو رابطه نیستم.

مظفری داخل عاقبت با تقریر این که دوست ندارد جای هیچ خواننده ای باشد، درباره آهنگی که دوست داشته او آن را می خوانده، گفت: شناخت داشتم آهنگ «دهکده حسود» علی زندوکیلی را من بخوانم.

مهرزاد امیرخانی نیز که تو این دستور کار محضر داشت از تلاش برای پراکندن اولین آلبوم شهاب مظفری پس از ماه رمضان خبر داد.

انتهای پیام