اجرای آنلاین بختیار شجریان در تالار وحدت

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، تالار یکدلی همزمان با عید سعادتمند فطر، میزبان همایون شجریان به همراه ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس است.

کیارس درباره این ارتکاب گفت: قطعات این اجرا منتخبی از آلبوم های «نسیم وصل» و «با ستاره ها» است که پیش از این تو سال ۹۲ بوسیله مدت دهکده شب به همراه ارکستر مجلسی تهران در تالار همایش های بارو میلاد همچنین ارتکاب شده بود. این کنسرت در شهرهای مختلف ادا شده و با توجه به شرایط شاگرد از همه گیری بیماری کرونا اجرای آنلاین آن در تالار همراهی خواهد حیات.

وی ادامه عدل: نزدیک به ۳ ماه است که با توجه به الزامات بهداشتی، ارتباط چهره به چهره هنرمندان و هنردوستان ممکن نیست و خوشحالیم که با همت بن فرهنگی هنری رودکی و تلویزیون تعاملی «لنز»، امکان اجرای آنلاین مهیا شده است.

به گفته رهبر ارکستر مجلسی تهران، ۳۵ نوازنده همایون شجریان را در این عمل همراهی می کنند.

در این کنسرت، قطعات «هوای تضرع»، «ساختمان سودا»، «ساحر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «باستاره ها»، «مولود عمر»، «دفتر دل»، «نسیم وصل» و «مرغ سحر» ارتکاب میشنود؛ قطعاتی که به آهنگسازی و تنظیم محمد جواد ضرابیان و سینا گیتی آبادی است.

این عمل از ساعت ۲۱ یکشنبه چهارم خرداد داخل «لنز»، تلویزیون تعاملی ایرانسل پخش می شود. مشترکان ایرانسل بدون نیاز به تهیه پول اعانه و کاربران غیرایرانسلی لنز با تمهید بلیط ۱۰هزار تومانی، می توانند این ایفا را تماشا کنند.

انتهای پیام