۵۹ آلبوم و مورد آهنگ اجازه سرایت گرفتند

به گزارش ایسنا به نقل از روابط اشتراکی دفتر موسیقی، این آثار شامل پنج آلبوم موسیقی تو ژانرهای سنتی (یک آلبوم) و پاپ (چهار آلبوم) و ۵۴ تک آهنگ در ژانرهای سنتی (۲ قطعه)، پاپ (۴۳ قطعه) و تلفیقی (۹ قطعه) بوده اند.

آلبوم های «رودین» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد رضا، «ستاره دنباله دار» به آهنگسازی و خوانندگی میثم گودرزی، «نگاه» به آهنگسازی مجید رضازاده و خوانندگی پایدار عراقی، «سرمازده» به آهنگسازی و خوانندگی میرحسین حسینی و آلبوم موسیقی سنتی «زخمه» به آهنگسازی و خوانندگی مسعود میرزاحمد مجوز انتشار گرفتن کرده اند.  

از میان تک قطعه هایی که مجوز گستردن آنها صادر شده می قابلیت به قطعه «عشق» به خوانندگی حسام الدین سراج و آهنگسازی بی تا الهامی، قطعه «نگاره بی وفا» به خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی مسعود تدینی، قطعه «نوروز ما» (به پاسداشت نهاد و نوروز) بوسیله خوانندگی محمد رشوند و آهنگسازی رامین عبداللهی، قطعه عاشورایی «دیدار» بوسیله خوانندگی امیر لوزی گرانبها و آهنگسازی فرید نادری، قطعه «جمعه بی شنبه» بوسیله خوانندگی فریدون آسرایی و اهنگسازی پیام شفاهی و «خلع پریشان شدنم» به خوانندگی و آهنگسازی علی زند وکیلی اشاره کرد.

در شش ماهه شروع سال جاری، سالار عقیلی برای چهار قطعه دیگر به نام‎های «می ترسم»، «مام» (بوسیله رابطه روز مادر)، «بارش بهاری» و «دلبسته شدم» از دفتر موسیقی مجوز اخذ کرده است.

بوسیله دید می رسد میزان درخواست مجوز برای آثار پاپ و تلفیقی بیشتر شده و آثار عرضه شده تو حوزه سنتی اضافه نداشته است.

بخاطر این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن تو وارستگی مالک اثر خواهد وجود.

انتهای پیام