باطل سازی اپرا به برهان رعایت نکردن بور مدنی

به گزارش ایسنا و بوسیله نقل از خبرگزاری فرانسه، یک اجرا در سالن اپرای «تئاتر سلطنتی»( Teatro Real) ـ یکی از مهم ترین سالن های رقص اسپانیا ـ بوسیله برهان اعتراض گروهی از تماشاگران درخصوص رعایت نکردن فاصله اجتماعی خصوصا در تقدیر هایی از سالن که قیمت بلیت کم قیمت نمدار بود، ابطال شد.

روز دوشنبه، این سالن والس با گستردن بیانیه ای از عملکرد سالن داخل روز یکشنبه دفاع کرد.  

به این ترتیب مسوولان این سالن اعلام کردند اجرای یکشنبه شب پس از آنکه دسته کوچکی از تماشاگران به رغم پیشنهاد مسوولان تالار برای تغییر دادن صندلی خود خواه دریافت نفقه بلیت هایشان به اعتراض دنباله دادند، الغا شد.

درون ویدئوهایی که توسط تماشاگران این اجرا در فضای مجازی منتشر شده است، صف های فوقانی که ارزان تر هستند با تراکم بالای تماشاگران دیده می شوند؛ این درون حالی است که داخل تقدیر پایین سالن که بها بلیت گرانبها نم است صندلی های خالی بسیاری به چشم می خورد.

روز دوشنبه یکی از مسوولان این سالن داخل یک جلسه خبری بیان کرد : « این تالار قوانین بهداشتی را که به ترانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط مقامات مادرید اعلام شده اند را تعظیم و تا اینکه این قوانین را تشدید نیز کرده است. حجم تماشاگران این تالار بوسیله ۵۱.۵ درصد ظرفیت کلی کاهش داده شده است که این رقم زیاد کم از ظرفیت ۷۵ درصدی است که توسط دولت اعلام شده است.»

نقض این اجرا به دنبال اعلام قرنطینه در بخش های پرجمعیت مادرید عارض گرفت.

انتهای پیام